DeepArmor Enterprise: Yapay Zeka ile Uç Nokta Koruma

DeepArmor Uç Nokta Koruma:

Siber saldırılar karmaşıklık, ölçek ve taktiklerde büyümeye devam ediyor, eski AV çözümlerini kolayca yenebiliyor ve BT ekiplerine günlük olarak yeni zorluklar çıkarıyor. DeepArmor ® Uç Nokta Koruma platformu büyük verinin gücünü ve patentli makine öğrenme algoritmaları ile en gelişmiş saldırılara karşı lider koruma sağlayan basit, hafif bir çözümdür. Kuruluşlar kullanabilir
DeepArmor, güvenlik duruşlarını anında iyileştirecek sıkıcı imza güncellemelerini ve yönetim karmaşıklığını ortadan kaldırır.

Antivirüs’ü Algoritmalarla Değiştirin:

DeepArmor’un Endpoint Protection platformu, en güçlü
sıfır günlük kötü amaçlı yazılımlara, komut dosyalarına, makrolara ve bellek içi saldırılara karşı koruma sağlar. Yapay Zeka ile sıfırdan inşa edilen DeepArmor,
güncel olmayan imzalara, temel kontrol özelliklerine veya enfeksiyon sonrası davranış analizine gerek duymadan çalışır.
Bir insan beyni gibi, DeepArmor ortamdaki aktiviteyi öğrenir anomaliyi tespit etmek için sisteminizin birden çok katmanındaki örüntüleri inceler. Bir kez tanımlandığında, büyük verinin gücünü kullanır ve patentli makine öğrenme algoritmaları ile yeni saldırıları önler. DeepArmor daha önceki bilinen veya bilinmeyen, dosya tabanlı veya dosyasız uygulama saldırılarını belirleyebilir ve engelleyebilir.

DeepArmor’un Farkı Nedir?

DeepArmor Enterprise, endüstrinin yalnızca AI kullanarak değil, tamamen AI’dan oluşturulan ilk uç nokta koruma platformudur. Sparkcognition’un
çığır açan algoritmaları, patentli model oluşturma araçları ve
ödüllü araştırmacıları DeepArmor’u saf siber güvenlik üreticilerinden farklı kılar. Yapay zekadaki yeniliğe olan bu bağlılık, DeepArmor’un son altı ayda sıfır gün saldırılarının% 99’unu, piyasadaki 1.Nesil ve Yeni Nesil uç nokta korumasının tümünden daha iyi çözümlemesini sağlar.

Temel Ürün Özellikleri:

ENDPOINT KORUMA, SADECE YAPAY ZEKA İLE YAPILDI:

Yapay Zeka ile Yapılmış Çoklu Vektör Koruması: DeepArmor çığır açan algoritmalar ve patentli model oluşturma araçları ile dosya tabanlı, dosyasız ve bellek içi saldırılar dahil olmak üzere her saldırı vektörünü tahmin etmek ve önlemek için geliştirilmiştir.

Yürütme Öncesi Önleme: DeepArmor saldırıları yürütmeden önce yakalar ve önler, enfeksiyon sonrası davranış analizi gereksinimini, etkisiz sistem geri dönüşlerini ortadan kaldırır.

Buluşsal Yöntem Yok, İmza Yok, Kontrol Özellikleri Yok: DeepArmor, katı buluşsal yöntemlere (ör. YARA), güncel olmayan imzalara veya temel “açık / kapalı” kontrol özelliklerine ihtiyaç duymadan bilinmeyen sıfır gün saldırılarını önlemek için yapay zekanın gücünden yararlanır.

HAFİF AJAN, AĞIR KORUMA:

Hafif, Bilişsel Ajan: DeepArmor’un bilişsel aracısı, performans etkisini ve yanlış pozitifleri en aza indirmek için cihaz etkinlik modellerinden öğrenir.

Tam Koruma, Çevrimiçi ve Çevrimdışı: DeepArmor’un AI algılama motoru her cihazda barındırılır ve ağ bağlantısı kesildiğinde tam koruma sağlar.

Eski Antivirüs’ü Değiştirin, İki Kez Ödemeyi Durdurun: DeepArmor’un imzasız algılama motoru eski AV’ye ek olarak veya değiştirerek, yinelenen aracıları / özellikleri, sıkıcı imza güncellemelerini ve performans etkileyen tam sistem taramaları ihtiyacını ortadan kaldırır.

YÜKLEMESİ KOLAY, YÖNETİMİ KOLAY:

Karmaşıklığı Azaltın, Paradan Tasarruf Edin: DeepArmor’un bulut tabanlı hizmet mimarisi dakikalar içinde kurulur ve herhangi bir cihazdan basit bir yönetim deneyimi sunar.

Tak Çalıştır Koruma: DeepArmor’un güçlü koruması, herhangi bir kötü amaçlı yazılım ayarı, güncelleme veya özelleştirme gerektirmeden kuruluma hazırdır.

Güvenlik Uzmanlığına İhtiyaç Yok: DeepArmor tehdit korumasını otomatik olarak ele alarak, çoğu uç nokta algılama ve yanıt (EDR) aracının gerektirdiği tehdit avcılığının karmaşıklığı ve manuel olay yanıtını ortadan kaldırır.

hello@cerrus.io

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: