Design a site like this with WordPress.com
Get started

Yenilenebilir Enerji için Yapay Zeka Destekli Varlık Yönetim Platformu – Ensemble

Tüm Yenilenebilir Enerji Tesisleriniz için (Rüzgar, Güneş, Hidro, Enerji Depolama) Tek Varlık Yönetim Platformu

Yenilenebilir enerji operatörleri, varlıklarından gelen veri akışını yönetme ve analiz etme konusunda büyük zorluklarla karşı karşıyadır. Verileri gözden geçirmek için çok fazla zaman ve kaynak harcayabilirler, yine de projeleri optimize etme, düşük performans gösteren varlıkları belirleme ve arıza-kesinti sürelerini önleme fırsatlarını kaçırabilirler.

KÂRLILIK ve EMREAMADELİĞİ ARTIRMAK İÇİN ENERJİ UZMANLIĞI VE KESTİRİMCİ(Predictive) ANALİTİKLERİN BİRLEŞTİRİLMESİ

SparkCognition, yenilenebilir enerji için dünyanın ilk yapay zeka ve makine öğrenimi özellikli varlık yönetimi platformunu sunuyor. Son teknoloji AI/ML teknolojisini derin etki alanı uzmanlığıyla birleştiren bulut tabanlı bir SaaS platformu olarak SparkCognition Ensemble Energy platformunun tahmine dayalı önerileri, lojistiği optimize etmeye, planlamayı iyileştirmeye, kestirimci bakım gerçekleştirmeye, arızaları önlemeye, düşük performans gösteren varlıkları hızlı tanımlamaya yardımcı olur.

Eşsiz veri analitiği, varlık yönetimi ve İşletme-Bakım planlama araçlarının tümü, rüzgar ve güneş enerjisinin ötesine geçerek enerji depolama, hidro ve yeşil hidrojene genişleyecek çok varlıklı yenilenebilir desteğe sahip tek bir platforma entegre edilmiştir.

Ensemble Platform Bileşenleri

ENERJİ UZMANLARI TARAFINDAN ENERJİ UZMANLARI İÇİN TASARLANDI

Enerji uzmanları tarafından enerji uzmanları için sıfırdan tasarlanan SparkCognition’ın Ensemble Energy platformu, eksiksiz bir varlık yönetimi ve Kestirimci(predictive) Analiz paketidir. Sınıfının en iyisi tahmine dayalı analitik modelleri oluşturmak için temiz enerji uzmanlarını en iyi veri bilimcileriyle eşleştiriyoruz.

SparkCognition’ın Ensemble Energy platformu, veri analitiğinin gücünü fizik tabanlı dijital ikiz teknolojisiyle birleştirerek, en yüksek doğruluk ve mümkün olan en uzun tahmin ufuklarına sahip en kapsamlı modelleri ortaya çıkarır. Platform, derin operasyonel uzmanlığımızı en son yapay zeka ve makine öğrenimi ile birleştirerek enerji üretimini en üst düzeye çıkarmanıza, verimliliği artırmanıza ve maliyeti düşürmenize yardımcı olur.

Ağ Bağlantı Mimarisi

SparkCognition’ın Ensemble Energy platformu, ek donanıma ihtiyaç duymadan SFTP, OPC, ODBC veya bir SQL veritabanı kullanarak rüzgar ve güneş varlıklarına kolayca bağlanabilir.

Veriler şifrelenir, sahadan güvenli bir şekilde aktarılır, özel şifreli veritabanımıza yüklenir, düzenli olarak yedeklenir ve herhangi bir zamanda kolay erişim için uzun süreli depolamaya yerleştirilir.

SparkCognition Ensemble Enerji Platformunun Sağladığı Temel Avantajlar

GELİR ARTIŞI
Düşük performans gösteren varlıkların otomatik tespiti, enerji üretiminin artmasına yardımcı olur.

DAHA AZ HATA
Gelişmiş anormallik algılama ve kestirimci analiz, zamanında bakım eylemi sağlayarak bileşen hasarını en aza indirir ve arıza oranlarını, maliyetleri ve arıza süresini azaltır.

OPTİMİZE EDİLMİŞ PERSONEL SÜRESİ
Analistler ve teknisyenler, verileri işlemek ve yönetmek için daha az, çözümler üzerinde çalışmak için daha fazla zaman harcayarak daha iyi sonuçlar elde eder.

DAHA İYİ PLANLAMA
Gelecekteki yedek parça ihtiyaçlarının görünürlüğü ve vinç bilgilerinin gelişmiş planlaması, gereksiz maliyetlerin önlenmesine yardımcı olur.

Ensemble Yenilenebilir Varlık Yönetim platformu ve diğer çözümlerimizle ilgili bilgi almak için:

hello@cerrus.io

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: