OT Ortamları için Tasarlanmış Yapay Zeka Uç Nokta Koruması: DeepArmor Industrial

DeepArmor Industrial, bağlantısız ve ya kapalı ağ OT ortamlarında endüstriyel saldırıları önlemek için tamamiyle Yapay Zeka temelli sürdürülebilir bir çözüm sunar.

Tehditleri tespit etmek için imza, sezgisel tarama veya kural tabanlı yaklaşımlar kullanmak yerine DeepArmor dosya tabanlı, dosyasız ve bellek içi saldırıları önlemek için yalnızca yapay zekayı kullanır. DeepArmor, ofis belgelerini, zararlı yazılım taşıyan PDF’leri ve doğrudan memory powershell saldırılarını kullanan oltalama saldırılarını tespit etmek için ilk kez Yapay Zeka kullanan çözümdür.

  • Endüstriyel Sıfır Gün Saldırılarını ve İleri Kalıcı Tehditleri(APT) Önleyin: Bağlantısı kesilmiş ve yalıtılmış ortamlarda daha önce görülmemiş saldırıları önleyen gelişmiş öngörülü Yapay Zeka korumasından yararlanın.
  • Güncellenmemiş Eski Sistemleri Koruyun: Yama güncellemeleri yapılmamış eski platformlarda (örn. Windows 2000) çalışan endüstriyel sistemler için destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • Sabit Fonksiyonlu Sistemlerin Korunması: Yerleşik Uygulama, USB ve Komut Dosyası Denetimi yetenekleri, güvenlik ekiplerine sistem güvenliğine sıfır güven, beyaz listeye alma yaklaşımı uygulama yeteneği verir.
  • İzole Ağlarda Otonom Güvenlik: Yalıtılmış OT ağlarında bağımsız olarak korumak için tasarlanan DeepArmor Industrial, sık sık güncelleme veya bir yönetim konsoluna bağlantı gerektirmez.

Kurulum Özellikleri:

Windows XP – Windows 10 ve Windows Server 2000 – Windows Server 2019 üzerinde çalışan ve Windows’un Gömülü sürümlerini de içeren Windows NT 5.0+ desteği sunar.

Minimum Donanım gereksinimleri: Pentium 233 (MHz) veya daha hızlı, 64 MB RAM, 300MB Disk

Şirket İçi(On-Premise) Yönetim Konsolu.

Daha fazlası ve SparkCognition ürünleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hello@cerrus.io

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: